fbpx

Dermatolodzy niedowierzali

przełom w leczeniu i pielęgnacji skóry

Dermatolodzy niedowierzali

Zakończyłam trądzikowy koszmar

to proste, sprawdź!

Zakończyłam trądzikowy koszmar

Hormonalny koktajl po porodzie

bez tracenia czasu i pieniędzy na wizyty w salonach kosmetycznych

Hormonalny koktajl po porodzie

Słońce to mój żywioł

po 50-tce można rozkwitnąć na nowo

Słońce to mój żywioł

EnteFace - maseczka na twarz zawierająca Enterosgel

<strong>EnteFace</strong> - maseczka na twarz zawierająca Enterosgel

W poszukiwaniu złotego środka

Nieograniczony wręcz wybór dermokosmetyków sprawia, że za każdym razem Klienci poszukują dodatkowych produktów, które sprawią, że osiągną zamierzony wygląd – piękną, zadbaną i zdrową cerę. Działanie większości z nich sprawia, że problem jest maskowany na krótki okres czasu, a dodatkowo każdy z dermokosmetyków jest ukierunkowany na określoną grupę problemów. Badania, testy i wywiady przeprowadzane z tysiącami Klientów wykazały, że istnieje silne zapotrzebowanie na środek działający kompleksowo. Okazało się, że byliśmy bliżej niż się mogło wydawać…

Wiedzieliśmy, że nowy specyfik nie obędzie się również bez źródła życia, czyli wody – w naszym przypadku była to oczyszczona woda pochodząca z balneologicznego uzdrowiska Jesenik w czeskich Morawach.

Przepis na idealną cerę obejmował również:

Bez recepty, bez wizyt u lekarza – masz to dzięki nam!

Kombinacja powyższych składników doprowadziła do powstania  najlepszej na rynku maseczki detoksykującej – EnteFace. Okazało się, że jeden specyfik potrafi nie tylko dbać, pielęgnować, ale również wygładzać zmarszczki, przyspieszać regenerację skóry, zwalczać problemy trądzikowe i ograniczać powstawanie blizn. Dodatkowo, w przypadku EnteFace, nie istnieje ryzyko wystąpienie skutków ubocznych.

Dziękujemy za zaufanie!

Do stosowania produktu EnteFace nie trzeba namawiać – o nim należy po prostu informować. Przekonały nas o tym opinie zadowolonych Klientów, którzy stanowią dla EnteFace najlepszą reklamę.
Nie podajemy liczb i danych statystycznych, ponieważ to nie one świadczą o efektach – przekonacie się o tym, przyglądając się własnemu odbiciu w lustrze i obserwując reakcje najbliższych, którzy z pewnością zauważą promienną zmianę w waszym wyglądzie.

To właśnie EnteFace sprawił, że jako młoda matka mogę czuć się kobieco każdego dnia bez tracenia czasu i pieniędzy na wizyty w salonach kosmetycznych.

K&K Herbal Poland S.A.
ul. Limanowskiego 1A/8
32-020 Wieliczka